<< Maaliskuu Huhtikuu 2018 Toukokuu >>
maanantaitiistaikeskiviikkotorstaiperjantailauantaisunnuntai
26.3. 27.3. 28.3. 29.3. 30.3. 31.3. 1.4.
17:00 Mmäet agility 17-18.30 In0 Out0
15:30 Ot Agi Ulla 15.30-16.30 In0 Out0
15:45 OT Jaana 15.45-16.30 In0 Out0
17:00 Jonna ot 17-17.30 rallytoko In0 Out0
15:00 Toko ot Hanna klo 15-15.45 In0 Out0
10:00 Perhe agility 10- 11.30 In0 Out0
10:00 Bh klo: 10-12 krisse ja pari vierasta. In0 Out0
18:30 Sofian agiryhmä 18.30-20 In0 Out0
16:30 Karoliina ja Kaija agi OT klo 16:30-17:30 In0 Out0
16:45 Agi 16.45-17.30 In0 Out0
18:00 Rally-tokon alkeiskurssi 18-19/Kirsi In0 Out0
18:00 Bh-kurssi Krisse klo:18-21 In0 Out0
14:00 Rally-toko ohjattu ratatreeni / Hanna klo 14-16 In0 Out0
15:00 Pentukurssi 15-16; Jonna ja Liisa In0 Out0
 
18:00 Teron treenit 18-22 In0 Out0
 
19:00 Tintin näyttelytreenit 19.00-20.30 In0 Out0
 
16:00 agilitytreenit klo 16-18 In0 Out0
16:00 TOKO OT vakiryhmä klo 16-18 In0 Out0
           
18:00 Radanrakennus 18-19 Kouluttajat2 In0 Out0
           
19:00 Kouluttajien ratatreeni 19-20 In0 Out0
             
2.4. 3.4. 4.4. 5.4. 6.4. 7.4. 8.4.
12:00 OT JaanaS 12-13 In0 Out0
 
17:00 Mmäet ryhmä 17-18.30 In0 Out0
16:00 Jonna ot 16-17 toko, rally-toko In0 Out0
12:45 Toko ot Hanna klo 12.45-13.15 In0 Out0
16:00 Rally-toko 16-18 In1 Out0
10:00 Krisse klo: 10-11 Bh + yksi vieras In0 Out0
14:00 Ot Agi Ulla 14-15 In0 Out0
 
18:30 Agilityryhmä 18:30-19:45 In0 Out0
18:30 Toko/rally-toko.18.30-19.30 Kirsi ja mukaan ehtivät In0 Out0
16:30 OT Liisa 16.30.-17.00 In0 Out0
17:00 Perhe agility 10- 11.30 In0 Out0
16:00 TOKO OT vakiryhmä klo 16-18 In0 Out1
15:00 Sofia agi ot klo 15-16 In0 Out0
     
19:00 Tintin näyttelytreeni 19.00-20.30 In0 Out0
 
18:00 Radanrakennus klo 18-19 Tero 2 In0 Out0
16:15 Taina agiOT 16:15-17 In0 Out0
         
19:00 Kouluttajien ratatreeni 19-20 In0 Out0
17:30 Agiryhmä 17-18:30 In0 Out0
           
18:30 Agilityryhmä 18.30-19.45 In0 Out1
           
9.4. 10.4. 11.4. 12.4. 13.4. 14.4. 15.4.
10:45 OT Agi Ulla 10.45-11.45 In0 Out0
 
18:30 Agilityryhmä 18:30-19:45 In0 Out0
20:00 Jonna ot 20-21 toko/rally-toko In0 Out0
 
12:00 Miia agi OT klo 12-12.30 In0 Out0
16:00 TOKO OT vakiryhmä klo 16-18 In0 Out0
14:30 Sofia ot klo 14.30 - 15 In0 Out0
       
13:00 Ratatreenit Katja 13-16 In0 Out1
17:00 Perhe agility 10- 11.30 In0 Out0
17:30 Agiryhmä 17-18:30 In0 Out0
         
18:00 Rradanrakennus 18-19 Kouluttajat1 In0 Out0
18:30 Agilityryhmä 18.30-19.45 In0 Out0
         
19:00 Kouluttajien ratatreeni 19-20 In0 Out0
             
             
16.4. 17.4. 18.4. 19.4. 20.4. 21.4. 22.4.
15:00 OT Mmäet 15-16 In0 Out0
16:30 Katja agi ot 16.30-17 In0 Out0
18:30 Agilityryhmä 18:30-19:45 In0 Out0
18:00 Arkitottelevaisuuskurssi klo 18 - 19/Riikka In0 Out0
19:00 Tintin näyttelytreeni 19.00-20.30 In0 Out0
13:00 Miia ot klo 13-14 In0 Out0
16:00 TOKO OT vakiryhmä klo 16-18 In0 Out0
17:30 Agiryhmä 17-18:30 In0 Out0
19:00 Jonna ot agi 19-20 In0 Out0
     
17:00 Perhe agility 15-16,30 In0 Out0
18:00 Radanrak. Tero3 klo 18-19 In0 Out0
18:30 Agilityryhmä 18.30-19.45 In0 Out0
         
19:00 Kouluttajien ratatreeni 19-20 In0 Out0
             
             
             
23.4. 24.4. 25.4. 26.4. 27.4. 28.4. 29.4.
17:30 Agiryhmä 17-18:30 In0 Out0
17:45 Teron agitreeni klo 17.45-22 In0 Out0
18:30 Agilityryhmä 18:30-19:45 In0 Out0
18:00 Arkitottelevaisuuskurssi klo 18 - 19/Riikka In0 Out0
18:00 Bh-kurssi Krisse klo:18-21 In0 Out0
10:00 Perhe agility 10-11.30 In0 Out0
16:00 TOKO OT vakiryhmä klo 16-18 In0 Out0
18:30 Agilityryhmä 18.30-19.45 In0 Out0
   
19:00 Tintin näyttelytreenit 19.00-20.30 In0 Out0
 
12:00 ParHAUs kisatreenejä klo 12-16 In0 Out0
18:00 Radanrak. 18-19 Kouluttajat2 In0 Out0
           
19:00 Kouluttajien ratatreeni 19-20 In0 Out0
             
             
             
30.4. 1.5. 2.5. 3.5. 4.5. 5.5. 6.5.
17:30 Agiryhmä 17-18:30 In0 Out0
 
18:30 Agilityryhmä 18:30-19:45 In0 Out0
18:00 Arkitottelevaisuuskurssi klo 18 - 19/Riikka In0 Out0
 
16:30 Rally-toko VOI/MES-kurssi / Hanna klo 16.30-18 In0 Out0
16:00 TOKO OT vakiryhmä klo 16-18 In0 Out0
18:30 Agilityryhmä 18.30-19.45 In0 Out0
         
18:00 Radanrak. 18-19 Tero1 In0 Out0
           
19:00 Kouluttajien ratatreeni 19-20 In0 Out0